Námi létané lokality 

Bouzov, Frýdek-Místek, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Zlín

Let balonem Bouzov
Zapomeňte na denní starosti a podívejte se s námi na nádherný hrad Bouzov z ptačí perspektivy. Nechejte se unášet větrem nad malebnou krajinu krajních
výběžků Drahanské vrchoviny. Lety balónem Bouzov jsou oblíbené, jelikož se každoročně pořádá balonová akce Balony nad hradem Bouzov.

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Frýdek-Místek
Objednejte si u nás let balónem nad městem Frýdek-Místek, který Vám poskytne pohled jek na město tak na Beskydy. Lety balónem Frýdek-Místek startujeme s centra města a po vzletu shlédnete jak historické centrum tak okraj města se sídlištěm. Let balónem Frýdek-Místek doporučujeme milovníkům dechberoucího pohledu na krásnou okolní přírodu a hlavně pohled na Beskydy.

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Kroměříž
Let balónem Kroměříž, nazýváme let nad Hanáckými Athénami. Město leží na řece Moravě na konci známého Hornomoravského úvalu a navazuje na úrodnou Hanou. Lety balónem nám zde nabízí úžasný pohled na Květnou zahradou, zámek s překrásným okolím a obcemi Hulín, Břest, Rataje a Postoupky a v dáli na město Zlín.

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Zlín
Vyhlídkové lety balónem Zlín nám nabízí pohled na krásnou okolní přírodu i centrum dnes již moderního města. Nedá sen přehlédnout ani průmysl v centru Zlína, také dominantní Baťovi domky a dominuje zde i národní přírodní park Želechovické Paseky, nad které se tyčí nepřehlednutelná 458 metrů vysoká Tlustá Hora. 

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Helfštýn
Nechte se unášet větrem v koši  balónu v nad hradem Helfštýn. Lety balónem nad hradem Helfštýn Vám nabídnou úžasný zážitek z letu balónem a krásné pohledy na Oderské Vrchy, Moravskou bránu a Hostýnsko-Vsetínskou vrchovinu z níž ční poutní místo 735 metrů nad mořem Hostýn s pohledem na vyčnívající národní kulturní památku Bazilika Nanebevzetí Panny Marie - Svatý Hostýn. 

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Hradec nad Moravicí
Objednejte si let balónem Hradec nad Moravicí, s překrásným zámkem a okolní přírodou. Lety balónem v této lokalitě startujeme v blízkosti zámku, tak nepřijdete o pohled na zámek. Z letu horkovzdušným balónem nad touto lokalitou si odnesete úžasný pocit a v žilách Vám bude proudit adrenalin. Let balónem Hradec nad Moravici je žádaný a nikdy nezklame. 


Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Hukvaldy
Hukvaldy se rozkládají v podhůří Beskyd v Palkovických hůrkách v blízkost řeky Ondřejnice. Vyhlídkové lety balónem Hukvaldy startujeme v centru obce u hřiště. Po vzletu se nám nabídne pohled na zříceninu středověkého hradu Hukvaldy, přilehlý park Hukvaldy nebo hukvaldskou oboru plnou zvěře. Lety balónem  Hukvaldy doporučujeme milovníkům přírody a romantikům.


Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Olomouc
Startujeme téměř v centu Moravské metropole Olomouc. Po startu vyhlídkového letu balónem Olomouc, kdy nebudete moct úžasem dýchat, se Vám nabídne pohled na historické centrum Olomouce se známými památkami, jako je Katedrála svatého Václava, kostel Pany Marie Sněžné, Sloup nejsvětější Trojice, Hradisko a spousta jiných památek. Lety balónem Olomouc nám nabízí také pohled na řeku Moravu a pohledy na okolí kde je bazilika na Svatém Kopečku. 

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Opava
Nabízíme Vám let balónem z Opavy. Startujeme většinou u Stříbrného jezera. Po vzletu balónu se Vám naskytne pohled na historické centrum Opavy
s katedrálou, Radnicí, Minorickým Klášterem a po rozhlédnutí do dálky pohled na Jeseníky a na jih na Vítkovskou vrchovinu. K přehlédnutí není také pohled na Stříbrné jezero a na dlouhou rovinu směrem do Polska až k Baltskému moři.. Lety balónem Opava
doporučujeme milovníkům přírody.


Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Ostrava
Během 60 minutového letu balónem nad Ostravou se Vám naskytne pohled na centrum Moravskoslezského kraje, památky, jako je radniční věž, Landek park, důl Michal. V pozadí uvidíte Porubu, Bohumín, Karvinou, Frýdek-Místek, Hlučín, Orlovou, Havířov. Poku bude počasí přát letu balónem, uvidíte i překrásné zákoutí a přírodu v okolí Ostravska. Lety balonem Ostrava doporučujeme jak milovníkům města tak i přírody.

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Prostějov
Nabízíme vyhlídkové lety balónem Prostějov. Po startu se Vám s koše balónu nabídne dech beroucí pohled na rovinatou krajinu úrodné Hané, centrum města se zámkem Prostějov a rozsáhlé koupaliště. Pohled z balónu nám věnuje i pohled na vodní nádrž Plumlov, okolními obcemi, Mostkov, Seloutky, Bedihosť a Kralice. Směrem na jih Vám pohled s koše balónu nabídne pohled na letiště s vysílač Dobrochov.  

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

Let balonem Štramberk
Lety balónem Štramberk nám nabízí překrásný zážitek s výhledem na Beskydy. Po startu balónu uvidíme 509 metrů vysokou Štramberskou Trůbu, která je pod úrovní Bílé Hory, 557 metrů vysoké. K nepřehlédnutí je i nedaleké město Kopřivnice s muzeum Tatry a poligónem. Lety balonem Štramberk jsou vyjímečné. Doporučujeme let ze Štramberku romantikům a vyznavačům nádherné přírody v okolí.

Koupit letenku na tuto lokalitu >> Let balonem Šumperk
Město Šumperk najdeme v podhůří Jeseníků a nazývá se "Brána Jeseníků. Vyhlídkový let balónem Šumperk nám nabídne úžasný pohled na Skřítek, Praděd, Červenohorské sedlo a Ramzovou nebo úpatí masivu Kralického Sněžníku. Lety balónem Šumperk startujeme dle aktuální povětrnostní situace od Shell na Jesenické nebo si pilot vybere místo které mu vyhovuje až v den letu balonem. 

Koupit letenku na tuto lokalitu >>

                                                                 Objednat letenku >> 

Cena letenky zahrnuje:

  • letenku platnou 2 roky od data zakoupení - termín letu si vyberete sami
  • přivítání s posádkou a seznámení s průběhem letu
  • zhruba 60 minut letu
  • slavnostní balonářský křest - povýšení do šlechtického stavu balonářů s přípitek sektem
  • dopravu z místa přistání zpět na místo startu/setkání
  • povinné pojištění pasažera dle norem EU