O nás 

Obchod Jaro-balony.cz získal díky spokojenosti klientů prestižní certifikát - Ověřeno zákazníky >>


Jsme spolehlivá firma Jaro-balony.cz, s.r.o. z Olomouce, s několika kamennými pobočkami, s desetiletou tradicí, osobním přístupem a s několika tisíci odlétanými vzduchoplavci bez nehody. Nabízíme vyhlídkový let balónem nad Olomoucí, nad Ostravou, nad Frýdkem-Místkem, Hukvaldy, Třincem, Opavou, Zlínem, Kroměříží a let balonem nad Brnem. Létáme nejen v těchto městech, ale létáme vyhlídkové lety balónem po celé Moravě a ve Východních Čechách.

Klademe důraz na bezpečnost a kvalitu vyhlídkového letu balónem, která je pro nás vždy prioritou. Nelétáme za špatného počasí, kdy let v takovém počasí není ,, vyhlídkový let horkovzdušným balonem "

Vyhlídkové lety  létáme jen středními balóny  6 -12 osob.

Nabízíme vyhlídkový let balonem, který má bezbarierový nástup do koše u balónu OK 8870 vhodný pro seniory nebo osoby s nižší pohyblivostí.

Máte-li zájem o vyhlídkový let balónem soukromý, rodinný, romantický let pro dva nebo reklamní let, rádi se podřídíme Vaším požadavkům a nabídneme Vám vyhlídkový let balónem na míru, který splní Vaše přání.

Nabízíme široký výběr startovacích míst po celé Moravě a ve Východních Čechách. U soukromých vyhlídkových letů balonem si volíte místo startu sami, například u svého domku, chaty nebo sídla firmy.

Vyhlídkové lety balonem provozujeme od dubna do listopadu, jen za pěkného počasí.

Zažijte romantiku, dobrodružství, nezapomenutelné dechberoucí okamžiky... Splňte si svůj sen!